IT technika

Zprostředkováváme prodej výpočetní techniky včetně spotřebního materiálu a navrhujeme a realizujeme IT řešení v kanceláři. Naši zkušení odborníci jsou vám k dispozici při správném rozhodování s nákupem hardware i softwarových licencí, zohledníme vaše požadavky na cenu a výkon. Naše služby zahrnují kompletní instalaci a případné zaškolení obsluhy, údržbu i záruční a pozáruční servis. Garantujeme dodávku spotřebního materiálu či vyřízení servisu v krátké době.

Nabízíme produkty osvědčených značek všech předních světových výrobců. K našim certifikovaným partnerům se řadí jeden z největších lídrů na trhu, společnost Epson. Dále jsou to také společnosti Acer, Dell, Lenovo HP, Asus, Fujitsu, Cisco, Kyocera, Canon a Konica Minolta. Poskytujeme licence Microsoft, Corel, Adobe, Eset, AVG, Avast, Kaspersky a Symantec.
 

Co je outsourcing?

Outsorcing, jinými slovy převzetí činností spojených s informačními technologiemi externím dodavatelem, výrazně snižuje náklady a šetří čas. U menších firem jde především o převzetí správy veškerých IT technologií spolu s přípravou a následným rozvojem a budování IT strategie. U větších společností se jedná primárně o správu serverů spolu s konzultacemi v oboru IT.
 

Outsourcing pro firmy

Tisková řešení
Zajišťujeme pronájem a servis tiskáren a kopírovacích zařízení, v případě závady se o její odstranění postaráme během 24 hodin.
 
Snížení nákladů
Doporučíme a poskytneme konzultaci při výběru vhodného hardwaru i softwaru a tiskových řešení s ohledem na vaše přání a potřeby.
 
Úspora času
Provádíme instalaci a servis IT vybavení včetně příslušenství: počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony, monitory, specializované vybavení (klasické či interaktivní projektory), počítačové a bezdrátové sítě LAN, WAN.
 
15 let zkušeností
Navrhneme, zrealizujeme a poskytneme poradenskou činnost pro IT řešení v kancelářích, včetně veškerých doplňkových služeb.
 

Outsourcing pro školy

GDPR a EU dotace
Díky dlouholetým zkušenostem se správou IT ve školách zajistíme informační a komunikační technologie v souladu s nařízením GDPR. Pomáháme s vyřízením a realizací EU dotací, zajišťujeme certifikáty.
 
Specializovaný sortiment
Za zlomek nákladů doporučíme a poskytneme konzultaci při výběru vhodného hardwaru a softwaru, dodáváme a instalujeme IT vybavení do kanceláří a multimediálních učeben. Specializujeme se především na PC, tisková řešení a projekční techniku (interaktivní dotykové dataprojektory). Součástí našeho katalogu zboží jsou i školní a interaktivní tabule.
 
Bezpečnost
Dbáme na vysokou úroveň zabezpečení komunikační sítě, pravidelné zálohování a zabezpečení dat, antivirové systémy.
 
V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat na naší zákaznické lince +420 608 068 148, nebo e-mailem na adrese info@itsk.cz