O společnosti

Společnost ITSK s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost působící zejména v oblasti Moravy (Vyškov, Brno, Prostějov a Olomouc). 
Náš tým tvoří odborníci s více než patnáctiletými znalostmi v oboru IT a s ním spojených komplexních servisních služeb, obchodních činností a odborného poradenství. S našimi zákazníky jednáme na profesionální úrovni a dbáme na osobní, individuální přístup.

Co nabízíme?

Nadstandardní a rychlý záruční i pozáruční servis
Včetně prodeje IT vybavení a spotřebních materiálů klademe důraz na spolehlivý, plnohodnotný záruční i pozáruční servis, který mohou využít i zákazníci ke zboží a produktům, které byly distribuovány jiným dodavatelem. Dodávky veškerého zboží a servisu garantujeme ve velmi krátkém čase.

Outsorcing IT
Pronajímáme tiskárny a kopírovací zařízení, poskytujeme outsourcingové IT služby, spravujeme výpočetní techniku, instalujeme a provádíme nastavení serverů či datových úložišť.
 
Spolehlivá uživatelská podpora
Realizujeme datové sítě, nabízíme spolehlivou uživatelskou podporu nejen pro nově vznikající firmy, ale i pro další instituce jako jsou například školy či úřady.
 
Webový katalog
Součástí našeho portfolia je webový katalog obsahující širokou škálu IT vybavení a doplňkového zboží pro nové i stávající zákazníky.