Kancelářská technika

Nedílnou součástí námi dodávaného zboží je i veškeré vybavení kanceláře. Tomuto segmentu trhu vévodí projekční technika včetně instalace. Na výběr máte z celé řady projektorů s různými technologiemi, šířkou obrazu, rozlišení, možností interaktivity.
 
Potřeby zákazníka na prvním místě
Navrhneme a zrealizujeme nejvhodnější IT řešení ve vaší kanceláři v souladu s vaším přáním a představou. Kancelářím poskytneme odborné poradenství.
 
Široký sortiment zboží
Naše nabídka obsahuje řadu kancelářského zařízení, například skartovací stroje, vázací stroje, řezačky papíru, laminátory, prezenční techniku, kancelářské potřeby a podobně.
 
Úspora času a nákladů
Nabízíme možnost pronájmu našich tiskových zařízení za přijatelné ceny, samozřejmostí je rychlý záruční i pozáruční servis. Naše tiskárny tisknou okamžitě, spolehlivě a bez zdlouhavého čekání.
 

Pronájem tiskáren a kopírovacích zařízení

Pronajímáme špičkové tiskárny a kopírovací zařízení a zajišťujeme jejich kompletní servis. Každá z tiskáren je nastavena tak, aby nám včas zaslala informaci o docházejícím toneru. Pokud se objeví závada, servis zajistíme do 24 hodin od jejího vzniku.
 
Spolehlivý a rychlý tisk
Díky rychlosti a spolehlivosti našich tiskáren šetříme váš čas, tištěné dokumenty jsou vám k dispozici téměř okamžitě. 
 
Vždy připraveny tisknout
Naše tiskárny si ve správný čas umí říct o výměnu toneru či papíru. My vám tak obratem nový toner dodáme, případně poskytneme záložní do zásoby.
 
Tiskové náklady pod kontrolou
Tiskárny evidují objem vašich vytištěných dokumentů včetně přehledu o využití každým ze zaměstnanců.
 
Zabezpečený tisk
Zajištujeme kompletní bezpečnost vaší tiskové infrastruktury, chráníme informace vaší společnosti.
 
Příznivá cena
Zařízení vám s ohledem na vaše potřeby poskytneme bez počátečních investic, získáte tak fungující kancelář za zlomek finančních nákladů.
 
Profesionální servisní služby
Samozřejmou položkou v rámci našich služeb jsou i servisní služby pronajatého vybavení. Tiskárny a kopírovací zařízení si nás zavolají samy a my ve velmi krátkém čase zajistíme našeho technika, který se o vše postará za vás.